Secesní džbán
sklo čiré, konický tvar, opticky žebrováno, ve spodní části malba černým emailem a zlatem, povrch irisován, secesně modelovaná zlacená kovová montáž ucha a hrdla s odklopným víkem, Čechy, počátek 20. století, výška 30 cm (Zí)
25.05.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Secesní džbán
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |